Óvodai beíratkozás

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy a Kétegyháza Nagyközség Önkormányzatának fenntartásában működő Kétegyházi Napsugár Óvodába a 2024/2025. nevelési évre az óvodás korú gyermekek jelentkezése az alábbi időbeosztásban történik

  •  2024. április 22. hétfő 8-17 óra között;
  • 2024. április 23. kedd 8 -16 óra között;
  • 2024. április 24. szerda 8 ? 16 óra között;

az intézmény Kétegyháza, Szent Imre utca 37. szám alatti épületében.

 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató