Képviselő-testületi ülés

Kétegyháza Nagyközség Képviselő-testülete 2024. február 12. napján (hétfőn) 16.00 órai kezdettel, a Polgármesteri Hivatal dísztermében ülést tart, melyre tisztelettel meghívom.

Javasolt napirendi pontok:

1) Beszámoló a két ülés közötti eseményekről

2) Beszámoló a lejárt határidejű határozatokról

Előadó: Dr. Rákócziné Tripon Emese polgármester

3) Kétegyháza Nagyközség Képviselő-testületének a ../2024. (II.13.) számú rendelete a 2024. évi költségvetés elfogadásáról

Előadó: Dr. Rákócziné Tripon Emese polgármester

4) A szociális étkeztetés intézményi térítési díjának meghatározása (önköltségszámítás jóváhagyása)

Előadó: Dr. Rákócziné Tripon Emese polgármester

5) Kétegyháza Nagyközség Képviselő-testületének a ../2024. (II.13.) számú rendelete a térítési díjakról szóló 19/2013. (VIII.30.) rendelet módosításáról

6) A polgármester szabadságának ütemezése

7) Óvodai beiratkozás időpontjainak meghatározása

Előadó: Dr. Rákócziné Tripon Emese polgármester