Szociális tüzelőanyag igényelhető!

Tisztelt kétegyházi lakosok!

2019. november 11-től ? 2019. november 22-ig igényelhető a településünkön a szociális tüzelőanyag, szén formájában. Az ehhez szükséges nyomtatvány letölthető, illetve személyesen kérhető a Polgármesteri Hivatalban. Kérnénk a kitöltött nyomtatványokat ezen időintervallumon belül leadni szíveskedjenek a Polgármesteri Hivatal Szociális Irodájában.

 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató