Tisztelt Lakosság!

Térfigyelő kameráink tanúsága szerint néhány lakos, esetenként fiatalok tépkedik le Kétegyházán a hirdetményeket. Mivel a közelgő választások különös jelentőséget adnak a hirdetéseknek, plakátoknak, kérem fordítsanak kiemelt figyelmet a rongálás megakadályozására.

A kamerák felvételeit ezúttal az érintettek nem kérték megtekinteni, de erre a jövőre vonatkozóan nincs biztosíték.

Köszönöm együttműködésüket!

dr. Medgyaszai László jegyző

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató