Kormányablak ügyelet

A Békés Megyei Kormányhivatal tájékoztatja a lakosságot, hogy 2019. május 26-án, vasárnap 6.00 és 19.00 óra között a Békéscsaba, Szabadság tér 11-17. szám alatt található Kormányablak ügyeletet tart annak érdekében, hogy a választópolgárok cserélhessék, pótolhassák elveszett, lejárt, megrongálódott okmányaikat.

Békés Megyei Kormányhivatal

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató