Csatorna vizsgálat

Az Alföldvíz Zrt. értesíti az érintett lakosságot, hogy Kétegyházán az alábbi utcákban 2019. május 2-3.-án 8-15 óra közötti időszakban füstöléses technológiával csatorna vizsgálatot végez:

Béke, Kölcsey, Csabai, Filimon, Toldi, Zrinyi utca

Kapcsolattartó neve: Papp Attila, Tel: +3630 789-8530

Alföldvíz Zrt.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató