Baromfi ágazatban igénybe vehető állatjóléti támogatások

A 11/2019. (IV.1.) AM rendelet alapján azon jogi személy, egyéb gazdálkodó szervezetek, valamint mezőgazdasági őstermelői igazolvánnyal rendelkező természetes személy jogosult a támogatásra, aki:

  • Nyilvántartási kötelezettségének eleget tett, vagy legkésőbb a támogatási kérelem benyújtásával egyidejűleg kérelmezi nyilvántartásba vételét az Egységes Mezőgazdasági Ügyfél nyilvántartási Rendszerben,
  • A támogatási alapot képező állatok nevelését, hízlalását, házi tyúk esetében a tojás termelését saját kockázatára végzi,
  • A vágóbaromfit közvetlenül vagy közvetve továbbtartásra vagy vágásra, házi tyúk esetében a megtermelt tojást keltetésre vagy forgalmazásra, illetve feldolgozásra adja át.

RÉSZLETES TÁJÉKOZTATÓ LETÖLTÉSE

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató