Felhívás

A közterületen az ingatlanok előtt lévő csapadékvíz elvezető és szikkasztó árkokat betemetni csak jegyzői engedély birtokában lehet. A betemetéssel kapcsolatos előírásokat az engedély tartalmazza. Az engedély nélkül befedett árkok újbóli kiásására az ingatlanok tulajdonosai kötelezhetők.

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató