Értesítés!

Tisztelt kétegyházi lakosok!

Értesítem önöket, hogy Dr Szegvári József főorvos tartós betegsége miatt a hozzá tartozó betegek ellátásáról határozatlan ideig  az Egészségügyi Centrumban ( Kétegyháza Dózsa Gy 90.) Dr. Barna Mária Főorvos és Dr. Stégermájer Györgyi Főorvos havonta váltva egymást gondoskodnak.

2019. 01.07-től Dr. Barna  Mária főorvos helyettesít 
Tisztelettel kérem a lakosokat, hogy:

  • Tajkártyát
    Közgyógyigazolványt 
    Gyógyszerlistát 
    Lakcímkártyát
    szakorvosi javaslatokat  gyógyszereikhez pl. Inzulin felírásához vigyék magukkal. 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató