Sporthírek

2018. november 24-én Monoron került megrendezésre az Országos Taekwondo Diákolimpia.

230 tanuló vett részt a rangos viadalon, Kétegyházáról 4 harcos:

• Árvai Fruzsina
  • Ottlakán Roland
  • Cseresznyés Lea
  • Nagy Viola Mária

Eredmények:

• Cseresznyés Lea küzdelem 2. hely
  • Nagy Viola Mária küzdelem 2. hely

Nagy bravúrt hajtottak végre a lányok, hiszen első éves serdülőként 2-3 évvel idősebb lányokkal bunyózva érték el a szép sikert. A többi kétegyházi versenyzőt is dicséret illeti, akik nyertek mérkőzést, de a kemény mezőnyben nem jutottak be a 4 közé.

Köszönjük a Polgármesteri Hivatal folyamatos támogatását.

Nagy László 4. dan Taekwondo