Bursa Hungarica - frissítve

Tisztelt kétegyházi diákok!

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata ebben az esztendőben is csatlakozott a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíj pályázathoz.

Az előző évekhez változást jelent, hogy az ösztöndíj odaítélésének feltételeként szabott,  a pályázóval egy háztartásban élők egy főre jutó nettó jövedelmére vonatkozó összeghatár a mindenkori öregségi nyugdíj legkisebb összegének a 300 %-ra emelkedett, vagyis 85.500.-Ft-ra.

A pályázat rögzítésének és az önkormányzathoz történő benyújtásának határideje: 2018. november 6.

Letölthető dokumentumok:

A Bursa Hungarica pályázat módosult leadási határideje:

2018. november 13-a.