Pogácsafesztivál infó

FELHÍVJUK FIGYELMÜKET, HOGY MEGVÁLTOZOTT A POGÁCSA -ÉS A FŐZŐVERSENY NEVEZÉSI IDEJE!

FŐZŐVERSENY: 2018. AUGUSZTUS 10. 8.00

POGÁCSASÜTŐ VERSENY: 2018. AUGUSZTUS 11. 8.00

POGÁCSASZOBRÁSZ VERSENY: 2018. AUGUSZTUS 11. 8.00

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató