Tisztelt kétegyházi Lakosok!

A szennyvízhálózat IV. ütemének bővítése miatt szükségessé vált a településrendezési eszközök módosítása. A módosítás anyaga elkészült az előzetes egyeztetéseket folytatják le, az esetleges véleményeket 2018. május 13-ig várjuk. A módosítási tervdokumentáció ITT érhető el. A dokumentáció papír alapon munkaidőben a Polgármesteri Hivatalban megtekinthető, észrevétellel vagy kérdéssel kapcsolatban kérem keressék Wittmann Attila műszaki ügyintézőt.

Tisztelettel: Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató