Tisztelt kétegyházi Vállalkozók!

Hamarosan megkezdődik a szennyvízhálózat és a szennyvíztisztító telep bővítése. A kivitelező cégek már elkezdték az egyeztetéseket az önkormányzattal. Kértük, hogy lehetőség szerint helyi alvállalkozókat vegyenek igénybe. Amennyiben van olyan helyi vállalkozás, aki szeretne részt venni a munkálatokban az jelezze szándékát Dr Rákócziné Tripon Emese (06-30-824-14-79) alpolgármesternek 2018. február 9-ig. A vállalkozók adatit átadjuk a kivitelezőknek. 

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató