Értesítés

Tisztelt Lakosság!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2018. január 2-tól a Menta Gyógyszertár vezetését új gyógyszerész látja el.

Továbbra is nagy szeretettel várjuk a régi és az új betegeket.

Tisztelettel:

dr. Fekete Lajos gyógyszerész

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató