Taekwondo övvizsga

2017. június 25-én Kétegyházára látogatott Máté Zoltán 6. danos nemzetközi Taekwondo mester a Magyar Taekwondo Szövetség elnök helyettese. A mester egy színvonalas övvizsga során, 15 fiatal "harcost" vizsgáztatott a magasabb övekre. A vizsgát mindenki sikerrel teljesítette. Gratulálunk a Kétegyházi Dragon Taekwondo szakosztály tagjainak a szép helytálláshoz.

Nagy László mester
4. dan szakosztályvezető


Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata nevében szívből gratulálok és további sok sikert kívánok!

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató