Értesítés

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata értesíti a T. fogyasztókat, hogy az ALFÖLDVÍZ Zrt. 2016 május 17-től elkezdi a víztorony rekonstrukciós munkálatait. A munkálatok tervezett időtartama 9-10 hét, amely alatt nyomáscsökkenés, esetlegesen vízhiány fordulhat elő. Az ideiglenes üzem alatt jelentkező üzemzavarért szíves megértésüket kérjük!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató