Felhívás!

A MÁV Zrt ez úton értesíti a gazdálkodókat, hogy 2016. május 10-11-én a Békéscsaba-Kétegyháza-Lőkösháza és a Kétegyháza-Mezőhegyes vasútvonalakon valamint az ipari vágányokon illetve rakodó területeken és telephelyeken vegyszeres gyomirtást végez, amely Kétegyháza bel- és külterületét is érinti. A gyomirtáshoz használt vegyszerekről bővebb tájékoztatást a Polgármesteri Hivatalban lehet kérni.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató