Általános Iskolai beiratkozás

Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2016/2017. tanévre történő beiratkozásra az alábbi időpontokban kerül sor: 2016. április 14-én (csütörtökön) 8 órától 19 óráig és 2016. április 15-én (pénteken) 8 órától 19 óráig.

Kérjük a kedves szülőket, törvényes képviselőket, hogy a jelzett napokon tegyenek eleget gyermekük általános iskolai beíratási kötelezettségüknek.

Békés Megyei Kormányhivatal

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató