Tisztelt Lakosság!

Felhívjuk figyelmüket, hogy a Békés Megyei Kormányhivatal Gyulai Járási Hivatala Foglalkoztatási Osztálya 2015. november 30. napjától új helyen a Gyula, Ady Endre u. 8. szám alatt várja ügyfeleit.

A költözés miatt az ügyfélfogadás 2015. november 27-én (pénteken) szünetel.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató