Kedves Véradó!

Tisztelettel hívom, és várom véradásra!

Amennyiben nem volt az elmúlt két hónapban véradáson. Önzetlen segítségére számítunk! Nyáron a szabadságolások miatt kevesebb véradót tudunk megszólítani, viszont a balesetek száma, és a vérfelhasználás mennyisége nagyobb. 

Véradás helye: Gyula Kórház Vérellátó Állomás

Véradás időpontjai: 2015. 07. 13. hétfő 8-16 óráig  2015. 07. 17. péntek 8-12 óráig

Véradóink Fürdőbelépőt, Gyulavári kastélyba Tiszteletjegyet, egy csomag virsli, és aranymájas kupont kapnak.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató