Tisztelt lakosok!

Tájékoztatni szeretnénk mindenkit, hogy a Gyulai Rendőrkapitányság illetékességi területén, közte Kétegyháza - Elek - Lőkösháza területén nem történt gyermekrablás, vagy hasonló jellegű bűncselekmény, amely a Facebook közösségi oldalon történt.
Arra kérnénk meg a tisztelt lakosságot, hogy a gyanúsnak vélt személy gépjárművek forgalmi rendszámait jegyezzék fel, és azonnal értesítsék hatóságunkat a 107-s és a 112-s ingyenes hívószámon!

Tisztelettel Elek Rendőrőrs 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató