Tájékoztatás

A gázszolgáltató nevében a DL Kft. munkatársai, írásos meghatalmazással ÉS személyi igazolvánnyal igazolva magukat rendkívüli gázmérő leolvasást végeznek Kétegyházán.

Érkezésüket előre bejelentették, kérem, segítsék munkájukat!

dr. Medgyaszai László jegyző

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató