Meghívó

 Kétegyházi Román Nemzetiségi Önkormányzat Képviselő - testülete 2015. január 28. napján (szerda), 15.30 órai kezdettel közmeghallgatást, valamint 16.00 órai kezdettel ülést tart, melyre tisztelettel meghívom

 

15:30 Közmeghallgatás 

Helye: Községháza 

Napirendi pontok:

1.)    Pályázatokkal kapcsolatos teendők megbeszélése

  Előadó: Finna Sándor elnök 

2.) Munkaterv elfogadása

 Előadó: Finna Sándor elnök

3.) Bélyegző-vásárlás

Előadó: Finna Sándor elnök

4.) Bejelentések, egyebek

 Előadó: Finna Sándor elnök

Finna Sándor s.k. elnök

 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató