Kedves Kétegyházi Lakosok!

A Magyar Vöröskereszt VÉRADÁST szervez 2014. december 10-én (Szerdán) 8-11 óráig! 

Helye: Táncsics Mihály Művelődési Ház.
TAJ kártyáját mindenki hozza magával!
Várunk minden önkéntest!

Köszönettel: Szervezők

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató