Meghívó

Az Egészségügyi Alapellátási Intézmény tisztelettel meghívja a ?Tégy az egészségedért! Szemléletformáló életmódprogram a Gyulai kistérségben? című, TÁMOP-6.1.2-11/3-2012-0058 azonosító számú projekt keretében megrendezésre kerülő Egészséghét megnyitójára.

A rendezvény helyszíne: Gyula, Béke sugárút 39. - Egészségügyi Alapellátási Intézmény

A rendezvény időpontja: 2014. november 24. 15 óra 30 perc

A rendezvény programja Köszöntő ? Jónás Elekné mb. intézményvezető

Az Egészséghét megnyitása ? Alt Norbert, Gyula Város Alpolgármestere Tájékoztató ? Szőke Katalin projektmenedzser Zenés műsor - Tatár Bianka és Bíró Gyula közreműködésével Állófogadás

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató