Besurranásos lopás

Felhívom a lakosság figyelmét, hogy illetéktelenek a Polgármesteri Hivatal munkatársainak adják ki magukat és így igyekeznek besurranásos lopásokat elkövetni! Munkatársaim semmiféle kertfelmérést nem végeznek. Aki ilyet tapasztal, kérem legyen körültekintő és hívja a rendőrséget!

dr Medgyaszai László jegyző

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató