Tájékoztatás

Az önkormányzati választásokkal kapcsolatos jogorvoslatok határideje lejárt, az eredmények jogerősek, az alakuló ülés törvényes rendben lezajlott, Kalcsó Istvánné polgármester és a megválasztott képviselők a munkát megkezdték.

Minden ettől eltérő hír vagy híresztelés alaptalan és jogsértő, terjesztőjével szemben büntető eljárás indítható!

Helyi Választási Bizottság

 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató