Térfigyelő rendszer kiépítése

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata támogatást nyert a 28/2014. (IV. 1.) BM rendelet alapján közbiztonság növelését támogató térfigyelő rendszer kiépítésére. A 9.400.000 Ft támogatással összesen 8 térfigyelő kamera kerül közterületen elhelyezésre, amelyek a Fő teret, iskolákat, óvodákat és a fontosabb intézményeket figyelik majd. A Képviselő-testület döntése értelmében az egyszerű közbeszerzési eljárás lefolytatása után, a beruházás hamarosan megindul.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató