Pályázat Könyvelő-pénzügyi ügyintézői munkakörre

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzat Polgármesteri Hivatala a "Közszolgálati tisztviselőkről szóló" 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Kétegyháza Nagyközség Önkormányzat Polgármesteri Hivatala  

Könyvelő-pénzügyi ügyintéző

munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Békés megye, 5741 Kétegyháza, Fő tér 9.

A közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet alapján a munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök: 3. számú mellékletének 47. pontja alapján gazdálkodással kapcsolatos feladatkör az I. és II. besorolási osztályban.

Ellátandó feladatok: Könyvelés, kontírozás, jelentések elkészítése, kötelezettség vállalás nyilvántartása, tárgyi eszközök nyilvántartás, költségvetésben, beszámolóban való részvétel, adó- és járulékbevallások elkészítése

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök: Pénzügyi-számviteli ügyintézés, könyvelés. pénzügyi igazgatás, gazdálkodás

Jogállás, illetmény és juttatások: A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló" 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek: Magyar állampolgárság, Cselekvőképesség, Büntetlen előélet, Középiskola/gimnázium, Egyetemi vagy főiskolai szintű gazdálkodási szakon szerzett közgazdász szakképzettség; vagy egyetemi, főiskolai szintű végzettség és felsőfokú pénzügyi, számviteli szakképesítés; vagy középiskolai, gimnáziumi végzettség és középfokú pénzügyi-számviteli képesítés.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: mérlegképes könyvelői - államháztartási szakirány, költségvetési szervnél szerzett könyvelési gyakorlat - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat, 

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Közigazgatási szakmai önéletrajz, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (vagy a megkérést igazoló szelvény másolata), iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok, hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázati eljárásban résztvevők a személyes adatokat megismerhetik.

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2014. július 28.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt dr. Medgyaszai László Zsolt jegyző nyújt, a 66/550-200 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton, a pályázatnak a Kétegyháza Nagyközség Önkormányzat Polgármesteri Hivatala címére történő megküldésével (5741 Kétegyháza, Fő tér 9. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2770/2014 , valamint a munkakör megnevezését: Könyvelő-pénzügyi ügyintéző. Elektronikus úton dr. Medgyaszai László Zsolt részére a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. E-mail címen keresztül. Személyesen: dr. Medgyaszai László Zsolt jegyző, Békés megye, 5741 Kétegyháza, Fő tér 9.

A pályázat elbírálásának határideje: 2014. július 31.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje: www.ketegyhaza.hu - 2014. július 2.; Békés Megyei Hírlap - 2014. július 2.;  Kétegyházi Kábel Televízió - 2014. július 2. 

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ: A pályázati borítékra kérjük ráírni: "Könyvelő-pénzügyi ügyintéző"

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató