Buszmegálló ideiglenes áthelyezése

Megkezdődik a Dózsa György utcán a szennyvízhálózat építése, amely  a Dózsa György utca 74. szám előtt található buszmegállót is érinti. Ezért a megálló 2014. június 17-től, 2014. június 25-ig áthelyezésre kerül az Egészségügyi Centrum parkolójába! A menetrendszerinti buszjáratok, így ideiglenes jelleggel az Egészségügyi Centrum előtt veszik fel és teszik le az utasokat!

Az Egészségügyi Centrum parkolójának használata ezért átmenetileg a munkák végeztéig  korlátozásra kerül.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató