Tisztelt Kétegyházi Lakosok!

Köszönjük az eddig felajánlott, nagy volumenű ajánlásokat a Gyűjtemények Háza tárlatainak ellátásához. Kérjük, hogy aki még úgy érzi, tud hagyományos tárgyakat, eszközöket felajánlani az intézménynek, azt legkésőbb 2014. május 30-igjelezze a Polgármesteri Hivatalban.

Köszönettel: Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató