Kedves Hölgyek!

2014. 05. 12-én, hétfőn 14 órától 17 óráig nőgyógyászati szűrővizsgálat lesz a Védőnői Szolgálatnál,  Dózsa György utca 90.

Vizsgálatot végző orvos: Dr. Halmos Gábor

Kérjük az érdeklődőket, hogy a 250-959-es telefonszámon, vagy személyesen jelezzék részvételi szándékukat!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató