Tisztelt Fogyasztók!

Az Alföldvíz Zrt 2014. március 26-án a víztorony mosatását, 2014. március 27-28 közt pedig az ivóvízhálózat mosatását végzi a településen. Ezen napokon nyomáscsökkenés, esetlegesen vízhiány várható.

Tisztelettel: Alföldvíz Zrt

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató