Helyi Választási Iroda közleménye

Tisztelt kétegyházi Lakosok!

A napokban mindenki kézhez kapja értesítőjét, mely az áprilisi szavazás helyét, idejét és az Önök adatait tartalmazza.

Amennyiben ez nem történt volna meg, új értesítőt nálam, illetve munkatársamnál kérhet.

A nemzetiségi választásra vonatkozó kérelmeket továbbra is be lehet nyújtani, de nagyon fontos, hogy aki a nemzetiségi országos választási listára kíván szavazni, a magyar országgyűlési listára, azaz a pártokra és szervezetekre nem szavazhat.

A szavazatszámláló bizottságok tagjairól a képviselő-testület hamarosan dönteni fog, a névsort ezt követően közzé fogom tenni.

dr. Medgyaszai László HVI vezető

 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató