Tájékoztatás

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata a Paprét 2. szám alatt található - régi Napközi Konyha ? épületét hasznosítani kívánja. Az ingatlanban vezetékes víz és áramszolgáltatás található. A szennyvízhálózathoz és a földgázhálózathoz való csatlakozás megoldható. Az ingatlan megtekinthető előzetes időpont egyeztetést követően.

Bővebb információ munkaidőben a Polgármesteri Hivatalban (Kétegyháza, Fő tér 9.) Wittmann Attila műszaki ügyintézőnél kapható.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató