BURSA HUNGARICA

BURSA HUNGARICA

FELSŐOKTATÁSI ÖNKORMÁNYZATI ÖSZTÖNDÍJPÁLYÁZAT 2014 DÖNTÉS

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzat Képviselő-testülete a 140-z/2013. (XI.26.) számú határozatával az alábbi döntést hozta a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázat 2014 pályázati kiírás ügyében:

  • az ?A? típusú ösztöndíjpályázat keretében 10 pályázót 3000.- Ft/hó támogatásban részesít 10 hónapig, azaz két egymást követő tanulmányi félévben.
  • a ?B? típusú ösztöndíjpályázatra nem érkezett be határidőre pályázat.

                                                                         Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató