FELHÍVÁS

Hamarosan megtörténik a szennyvízhálózat bővítés II. ütemének szavatossági bejárása.

Kérjük a Tisztelt lakosságot, hogy akinek észrevétele van a kivitelezési munkálatokkal kapcsolatosan, az 2013. november 19. napjáig jelezze a Polgármesteri Hivatalban Wittmann Attila műszaki ügyintézőnél.

A szavatossági bejárást követően a kivitelezőt már semmiféle helyreállítási munkálatokra kötelezni nem lehet. 

Kalcsó Istvánné polgármester 


A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató