Tisztelt kétegyházi Lakosok!

Kérjük a szennyvízberuházás II. ütemében érintett lakosságot, hogy aki még nem tette meg, minél hamarabb kössön rá a csatornahálózatra, mert a rákötési határidő vészesen közeleg.

A rákötés határideje továbbra is 2013. június 30.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató