FORGALMIREND-VÁLTOZÁS KÉTEGYHÁZÁN, AZ ARADI ÚTON

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a V120.06 PST kódú ?Békéscsaba (kiz) - Lőkösháza (oh) vasút vonalszakasz kivitelezése? tárgyú projekthez kapcsolódóan útépítési munkák folytatása miatt ideiglenesen lezárásra kerül:

  • az Aradi út a vasúti átjáró 3 Széchenyi utca között
  • a Széchenyi utca és a Batthyány utca zsákutca lesz
  • az Aradi út lezárt szakasza mellett terelQút került kiépítésre
  • az Aradi út SZECSEV lakópark felQli oldalán félpályás útzár kerül bevezetésre

Az útszakasz lezárása érinti a közúti, gyalogos és kerékpáros közlekedést, éstervezetten 2024. március 18. 8:00 órától 2024. május 2. 18:00 óráig tart.

terkep240314

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató