Víztorony tisztítás

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy Kétegyháza településen 2024. március 5-én a víztorony, március 6-8. között a hálózat mosatását végezzük. A fenti napokon nyomáscsökkenés, esetleges vízhiány várható.

ALFÖLDVÍZ Zrt. 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató