Főorvosi cím

2023. november 22-én Dr. Barna Mária Főorvosnő a harmadik főorvosi kinevezését vehette át a címzetes főorvosit, Szegeden a Szent Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Rektori hivatalának dísztermében.

Ahogy ott is elmondták, évtizedek óta tartó áldozatos munkáját jutalmazták a kinevezéssel.

A díszoklevelet ünnepélyes keretek között adta át Prof. Dr. Lázár György Dékán és Prof. Dr. Lengyel Csaba Elnök . A területi  egészségügyi alapellátásban végzett több évtizedes példamutató szakmai munkája elismeréseként.

barnamaria

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató