Gratuláció

Megszületett Türi László és Türi-Szegedi Dóra kisfia Türi Nolen László.

Szívből gratulálunk, jó egészséget kívánunk az egész családnak! ????????

Megszületett  Gulyás Gergő és Gulyás Gabriella  kislánya Gulyás Nilla Zsófia.

Szívből gratulálunk, jó egészséget kívánunk az egész családnak! ????????

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató