Tájékoztatás

telefonTisztelt Lakosok/Ügyfelek!

Tájékoztatni szeretnénk Önöket, hogy a Polgármesteri Hivatalnak a 06-66-250 122 telefonszámán technikai okok miatt nem tudjuk fogadni a bejövő hívásokat.

A Polgármesteri Hivatalt a következő számon lehet elérni: 06-70-3209682

Megértésüket és türelmüket köszönjük!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató