Bursa Hungarica 2024

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata ebben az esztendőben is csatlakozott a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíj rendszer pályázatához. Az ösztöndíj odaítélésének feltétele, hogy a pályázóval egy háztartásban élők, egy főre jutó nettó jövedelme a 172.000.-Ft-ot nem haladhatja meg. A pályázat rögzítésének és az önkormányzathoz történő benyújtásának határideje: 2023. november 3.

Kérdéseitekkel Kőszegi Évi igazgatási csoportvezetőt kereshetitek személyesen, vagy telefonon a a 0666/250-122-es telefonszámon (133-es mellék) ügyfélfogadási időben.

A Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíj pályázati kiírásában VÁLTOZÁS történt.

 

Módosítás az A-típusú pályázati kiírásban!

  • 2024. évi pályázati fordulóban az A-típusú pályázatra pályázóknak nem szükséges hallgatói jogviszony-igazolást mellékelniük, illetve az önkormányzatoknak nem kell kötelező mellékletként bekérniük a dokumentumot;

Kiegészítés!!!

  • pályázat benyújtható akkor is, ha a pályázó jelenleg passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik, illetve tanulmányait befejezi a 2023/2024. tanév második félévének végén;
  • nem utasítható el a bírálat során az a pályázó, aki életvitelszerűen nem az állandó lakóhelyén él ? a pályázati kiírásban foglaltak alapján lakóhely szerinti települési önkormányzathoz nyújtható be a pályázat;
  • megkülönböztetendő a doktori képzés, mint képzési forma az orvosi szakoktól ? kizárólag az előbbi jelent formai érvénytelenséget;
  • a pályázati felhívás szerint a felsőoktatási szakképzés támogatható képzési forma;

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató