TÁJÉKOZTATÓ ŐSZI HÁLÓZAT MOSATÁSRÓL

Ezúton értesítjük a lakosságot, hogy az ALFÖLDVÍZ Zrt. a településen 2023. szeptember 5-én a víztorony, szeptember 6-8. között a hálózat mosatását végzi. A fenti napokon nyomáscsökkenés, esetleges vízhiány várható.

Megértésüket és türelmüket köszönjük.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató