Ügyfélfogadás szünetel

Tisztelt Lakosság!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2023.08.24-én, csütörtökön a DAREH BÁZIS Hulladékgazdálkodási Nonprofit Zrt. ügyfélfogadása a tervezett áramszünet miatt szünetel. A következő ügyfélfogadási nap 2023. szeptember 7-én, csütörtökön lesz.

Megértésüket köszönjük!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató