Kedvezményes étkeztetés a Gondozási Központban

Napi egyszeri, meleg étel étkeztetést kínálunk nagyon kedvezményes áron. Az ebéd díja a kérelmező jövedelmétől, nyugdíjától függ, annak 30%-át a havonta nem haladhatja meg. A legmagasabb étkezési díj mindössze 500.- Ft/adag, az 50.000.- Ft nyugdíj felett fizetendő. Egy lakos, akinek 35.000.- Ft a
nyugdíja, 350.- Ft-ot fizet egy ebédért. Az ebéd elfogyasztható helyben, elvitellel és kiszállítással. A kiszállítás díja naponta 50.- Ft. Jöjjön, vegye igénybe szolgáltatásunkat!

Gyulai Kistérség Egységes Szociális és Gyermekjóléti Intézménye

 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató