Újra itt a május! Anyák Napja és Majális!

Szívből és szeretettel köszöntjük az Édesanyákat. Nekik és kedves Családjaiknak szervez Kétegyháza Nagyközség Képviselő-testülete a Táncsics Mihály Művelődési Házzal és a Kétegyházi Sportegyesülettel összefogva Május 1-jei majálist a Malom-tónál.
Tiszteljenek meg minket családjukkal, gyermekeikkel, köszöntsük együtt a tavaszt, a meleget, a Májust!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató