Gázszolgáltatási szünet

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy az Égáz-Dégáz Földgázelosztó 2013. május 6-án 8 óra és 2013. május 8-án 8 óra közti időszakban gázszolgáltatási szünettel járó karbantartást végez. Ezen időszakban a veszélyhelyzet elkerülése végett és a szolgáltatás zavartalan újraindítása érdekében a gázmérő előtti főcsapot zárva kell tartani és a gázvételezést szüneteltetni kell. A megelőző intézkedések teljesítéséhez a Fogyasztók aktív közreműködése szükséges!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató